مجری کناف

شرکت پایدار پیشه مجری سقف کناف در تهران و کرج با بهترین متریال

کناف نوعی صفحه یا پوشش است. که  به صورت روکش گچی  ساخته می‌شود. همچنین یکی از روش‌های محبوب برای ایجاد طراحی مدرن در دکوراسیون داخلی است. که بسته به هدف، در قسمت های مختلف ساختمان از جمله سقف های کاذب (جهت طراحی دکوراسیون داخلی و یکپارچه سازی سقف)، دیوارهای جدا کننده. (جهت تقسیم کردن محیط داخلی یک ساختمان مثل شرکت ها و ادارات) و دیوارهای پوششی (به عنوان یک پوشش عایق) استفاده می شود.

نکات مهم در اجرای کناف

برای اجرای کناف باید در مورد انواع، اجزای، ویژگی های تایل های گچی، ابزار های مورد نیاز، نحوه زیرسازی، مواد اتصال دهنده. در کناف کاری، تکنیک های برش، نصب و اندازه گیری سمباده کشی، رنگ آمیزی، نحوه تعمیرات روی کناف بتونه کاری، نحوه نصب دیوارهای پوششی، نحوه نصب دیوار های جداکننده، نصب عایق کناف، نحوه طراحی کناف، ایده های خلاقانه برای ظاهر کناف و … اطلاعات کاملی داشته باشید.
همچنین داشتن. تخصص و مهارت، طرح و نقشه های محاسباتی ، پوشش محافظ و استفاده. از مواد بهینه میتواند. تاثیر بسزایی در اجرای کناف داشته باشد.

انواع روش در اجرا

1- روش کناف شده:
در این روش، برای پوشش دادن سقف و دیوارهای داخلی، شیارهای کناف کشیده شده و پس از نصب کناف، شیارهای آن با استفاده از چسب گرفته می‌شوند. بعد از آن، تمامی شیارها تراشیده و صیقل شده و در نهایت به سطح دیوارها و سقف پوشانده می‌شود.

2- روش علمی:
در این روش، ابتدا سطح دیوارها و سقف با مبلمان پوشانده. و به سطح صاف و تمیزی تبدیل می‌شود. بعد از آن، سه جداره از چوب نصب می‌شود. تا وزن کناف روی دیوار نیز پراکنده شده و به پلاستر بسته نشود. در این روش از چسب قوی استفاده می‌شود. تا کناف به دیوارها چسبیده و ثابت شود.

3- روش کناف تخت:
در این روش، ابتدا سطح دیوارها و سقف با مبلمان پوشانده و به سطح صاف و تمیزی تبدیل می‌شود. بعد از آن، دو جداره از چوب نصب می‌شود. و کناف به سطح کناره‌ها مثبت می‌شود. تا کناف به دیوارها چسبیده و ثابت شود. بعد، کناف و پلاستر قیری و آبی هر دو در نظر گرفته شده. و فرایند پوشش دادن. به دیوارها و سقف شروع می‌شود.

مراحل اجرای کناف

مرحله یک:
محاسبه مربع متراژ نیاز به کناف.
و همچنین ابتدا باید به وسیله یک ریسمان رنگی روی دیوار، کد ارتفاعی اجرای سقف کناف را تعیین شود.

مرحله دو:
سپس سازه تراز را به وسیله پیچ و یا رول پلاک، در محل مشخص شده. نصب شود.

مرحله سه:
در مرحله سوم، باید بر اساس ارتفاع مورد نظر از سقف سازه تا تراز، اندازه آویزها، تعیین شود.

مرحله چهار:
آویزها را با توجه به طرح ساختار سقف کناف. در فواصل مناسب و توسط میخ فولادی و یا پیچ نصب شود. در واقع این مرحله چیدمان کناف سقفی را مشخص می کند.

مرحله پنج:
بعد از نصب آویز،باید به آن ها پروفیل هایی متصل گردد.

مرحله شش:
در این مرحله برای تکمیل. فرایند زیرسازی کناف، پروفیل های پانل خور سقف کاذب را برای باربرها تقسیم کنید.

مرحله نصب پانل کناف

مرحله هفت:
سپس نوبت متصل کردن. پانل های گچی است. پس باید پانل ها را به صورت تراز در محل نصب. با رعایت تعداد پیچ های مناسب عرضی نصب شود.

سه نوع پیج در طول کار با کناف باید استفاده شود:

1- پیچ هایی برای اتصال پنل به سازه ( پیچ های نوک تیز و سرمته دار)
2- پیچ های اتصال سازه به سازه (با توجه به ضخامت لایه فلزی پیچ مورد نظر مشخص می شود)
3- پیچ هایی برای اتصال سازه به کناف (پیچ های نوک تیز ).

مرحله هشت:
باید لبه های غیر فابریک برای قرار گرفتن صحیح بتونه در محل مناسب و در کنار یکدیگر قرار داده شوند.

مرحله نه:
باید از یک نوار گیر برای درزگیری بین پانل ها و جلوگیری از ترک برداشتن. پنل ها، استفاده شود. این مرحله به عایق شدن. کناف در برابر صدا و حرارت کمک می کند.

مرحله ده:
بعد از درزگیری باید بتونه در دو مرحله آستر و رویه با رعایت فاصله زمانی (حدود 7 ساعت) و رعایت عرض مناسب (حدود 40 سانتی متر ) اجرا شود.

مرحله یازده:
بعد از درزگیری و زدن آستر، باید از یک سازه یا نوار محافظ گوشه برای محافظت. از کنج دیوارها استفاده شود.

مرحله دوازده:
برای اینکه زیر سازی رنگ سطح کناف، یک دست و صاف شود، از ماستیک باید استفاده کرد.

فواید نصب کناف

1. زیبایی و طراحی:
یکی از اصلی‌ترین فواید کنافی، زیبایی و طراحی منحصر به فردی است. که به داخل ساختمان می بخشد. با استفاده از تایل‌ها و طرح‌های مختلف کناف می توان به سرعت و با هزینه کم، ظاهری کاملا جدید و متفاوتی برای اتاق یا فضای کاری خود ایجاد کرد.

2. عایق حرارتی و صوتی:
نصب کناف به عنوان سقف همچنین می تواند. خواص عایق حرارتی و صوتی داشته باشد. این باعث می شود. امواج صوتی در داخل اتاق جذب شده و تراکم اتاق از افت صدا کاسته شود. همچنین خواص عایق حرارتی آن، می تواند. در حفظ دمای داخل اتاق تأثیرگذار باشد.

3. مقاومت در برابر آتش:
کناف ساخته شده. از موادی است. که در برابر آتش مقاومت خوبی دارد. به عنوان مثال، در صورت حادثه ای مانند حریق، کناف به صورت کنترل شده سوخته. و از سقف سقوط نمی کند.

4. نورپردازی:
یکی دیگر از فواید کناف، امکان نورپردازی است. با نصب اجسام نورانی مناسب. در سقف کناف، می توان. اثرات نورپردازی زیبا را ایجاد کرد. و فضا را روشن و گرم نماییم.

5. نصب آسان:
کناف بسیار سبک و زیبا است و نصب آن نیز بسیار ساده است. کشیدن کابل و لوله برق، آب و فاضلاب از زیر کناف امکان پذیر است. که در نتیجه باعث زیبایی ظاهری سطوح می شود. و از نظر فنی نیز عملکرد. بهتری دارد.

مجری کناف در تهران

جهت اجرای کناف. در تهران می‌توانید. با شرکت‌های دکوراسیون داخلی یا ساختمانی تماس بگیرید. این شرکت‌ها اغلب دارای کارشناسانی هستند. که مهارت و تجربه لازم. برای اجرای کناف. را دارند. و شما را در انتخاب. نوع و طرح کناف نیز راهنمایی می‌کنند.
همچنین می‌توانید. با سایت‌های مرتبط با دکوراسیون داخلی و ساختمانی ارتباط برقرار کنید. و نظرات بقیه کاربران را در انتخاب شرکت مناسب بررسی کنید.
شرکت پایددارپیشه مجری. کناف. سقفی و دیواری با بهترین قیمت و سریع ترین زمان تحویل پروژه شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *